Kukan sa teší na olympijský sviatok v Riu, špeciálne na tenis

Kukan sa teší na olympijský sviatok v Riu, špeciálne na tenis

„Tak nám začínajú letné olympijské hry Rio 2016. Považujem ich za najväčšie oslavy športu a za najväčšiu udalosť športového sveta. Tie tohtoročné bohužiaľ sprevádzajú niektoré nepríjemné veci zo strany poriadateľov a dôsledky nešportového chovania mnohých športovcov (doping), ktoré im znemožnia účasť na tomto podujatí. Do určitej miery to ovplyvní kvalitu súťaží, ale aj tak olympijské medaily budú mať ten najväčší lesk.
Budem držať palce všetkým našim športovcom Slovenský olympijský tím / Slovak Olympic Team, aby zúročili všetku tú energiu venovanú do prípravy na olympiádu do dosiahnutia dobrých výsledkov. Každá medaila nás všetkých určite veľmi poteší ‪#‎smejedentim‬

Vie sa o mne, že tenis patrí k mojim najobľúbenejším športom a každý dobrý výsledok našich tenistov mi vždy urobí veľkú radosť. O to viac ma tešia výborné tenisové správy z Rio 2016 a Slovenský olympijský tím / Slovak Olympic Team.

Osobne som bol svedkom heroického víťazstva Dominika Cibulkova nad A. Radwanskou na tohtoročnom Wimbledone. Sledoval som skvelé víťazstvá Martin Kližan. Chcem ho povzbudiť, aby sa nenechal znechutiť primitívnymi hlasmi niektorých jeho neprajníkov. Bohužiaľ takí sa vždy nájdu, ale drvivej väčšine fanúšikov robí radosť. Potešil ma aj vzostup výkonnosti Andrej Martin a želám mu, aby mu vydržal. Ďalším príjemným prekvapením boli výkony Kristína Kučová v Montreali. Ukázala, že má na to, aby porážala špičkové svetové hráčky, je to v nej a len to chce častejšie vytiahnuť 🙂 .
Na druhej strane úprimne držím palce Anna Karolina Schmiedlova – Official, aby konečne začala zasa vyhrávať (ako napríklad včera v Rio 2016).
Teším sa na ďalšie pôsobenie našich tenistov a tenistiek v Riu, v Davis Cupe a Fed Cupe a keď budeme hrať doma, prídeme ich s manželkou vždy povzbudiť.


Back